Hakkımızda
{ Hızlı ~ Modern ~ Kullanıcı Dostu ~ Mobil Uyumlu ~ Güncel ~ Uygun Fiyat }

Ravaze Bilişim olarak web tasarım dünyasına yeni bir değer katmak için yola çıktık. Bu anlamda genç ve dinamik ekibimizle beraber yaratıcılık sınırlarını zorluyoruz. Çünkü biz, farklı olmanın değer yaratmak için gerekli olduğunun bilincindeyiz. Günümüz tasarım teknolojisine uygun, mobil uyumlu, kurumsal kimliğinizi haykıran ve ziyaretçi deneyimini arttıran web tasarım çözümleriyle farkı, yani değeri ortaya koyuyoruz.

Web tasarım firmaları arasında çok daha değişik bir konseptle hareket ediyoruz. Öncelikle müşterilerimizin isteklerine kulak kabartıyoruz. Müşteri isteklerinin yerine getirilmesi noktasında bahaneler değil, çözümler üretiyoruz. Karşılıklı fikir alışverişi sonrasında deneyim ve tecrübelerimizle müşteri isteklerini harmanlıyoruz.

Tasarım uzmanlıktır!

Ravaze Bilişim Web Tasarım Hizmetleri olarak, en son tasarım ilkeleri kapsamında hizmet sunuyoruz. Böylece müşterilerimize daha işlevsel ve fonksiyonel projeler geliştiriyoruz. HTML 5 ve CSS 3 gibi en son tasarım dillerinin kullanılmasına dikkat ediyoruz. Tasarımların responsive olmasına özen göstererek, mobil platformlarda da ziyaretçi deneyimini arttırıyoruz. Müşterilerimizin SEO çalışmalarına yararlı olacak “Tasarımsal SEO” kurallarına dikkat ediyoruz. W3C standartları kapsamında hatasız kodlama yapıyoruz.

Her zaman en iyisi için çalışıyoruz…

Müşterilerimize her zaman daha iyisini sunmayı hedef ediniyoruz. Bu kapsamda en son tasarım trendleri, teknik yenilikler ve arama motoru algoritmalarında tasarımla ilgili güncellemeleri takip ediyoruz.

Hala ikna olmadınız mı?

Bırakın web tasarım konusunda uzman ekibimiz sizin için en uygun olanını tasarlasın! Hem de en uygun fiyat ve ödeme koşullarını sunarak. Responsive tasarımlar, hatasız kodlama, dinamik ve işlevsel site yapısı, etkileyici içerik, SEO uyumlu tasarım ve daha fazlasını en uygun fiyat garantisiyle almak istemez misiniz?